çocuk odası

ÇOCUK ODASI DEKORASYONLARI

Dekorasyon ve tasarım her kesimin gözdesi olduğu gibi artık çocuklarımızın da gözdesi.Geçmiş yıllarda, çocukların bakkaldan satın aldıkları tavan stickerları artık pekte güncelliğini korumuyor. Çünkü onun yerini artık daha gösterişli ve eğlenceli tasarımlar aldı.Artık ebeveynler, çocuklarına daha rahat edebileceği, oyalanabileceği oda arayışına girdiler. Bu da beraberinde çocuk odası dekorasyonlarının giderek gelişmesini sağladı.Bir çocuk odası düşündüğümüzde, en çok yer kaplayan ve doğal olarak en çok da gözümüze çarpan eşya, yataklardır. Tasarımın parçası olan bu yataklar, şimdilerde binbir türlü şekillere bürünmekteler.

çocuk odası

Odasının içinde küçük bir ağaç evi olanda var, tekneside. Şatosu olanda var, arabasıda.

Durum haliyle buralara kadar geldiğinde hayal gücünüzü biraz daha zorlamadan olmaz. Çocukların hayal ettiği en olmayacak durumları düşünmeli ve yeri geldiğinde bunları onlar için olur hale getirebilmelisiniz.

Bir çocuk odası tasarlıyorsanız şayet, bir yatak koymakla iş bitmiyor tabiki. Sırada odayı o yatağa uygun dizayn edebilmekte.

Renkli duvarlar, desenli duvar kağıtları, özel isteğe göre hazırlanan halılar, tavanda desenler ve tavandan sarkan salıncaklar. Seçeneklerimiz bu kadar çokken aklımızın karışması çok muhtemel. Zira bu durum odanın karmakarışık bir hal almasına sebep olabilir. Bu da bizim istemediğimiz durumlar arasındadır.

Amaç,belli bir konsept üzerinde ilerleyip tasarımınızı ona göre şekillendirebilmekte ve onlara hayallerini derinleştirebilecekleri ortam yaratabilmektedir.

 

MEKANINIZA ÖZEL PROJE TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN ;

 

iletişim

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !

Sitemizde Yer Alan Çalışmaların “TAMAMI” Tepeli Mimarlık imzası taşımaktadır !

Web sitemizde, sosyal ağlarda “Tepeli Mimarlık” imzası ile paylaşılan, yayınlanan metin, görsel ve tasarımlar 5846 sayılı yasa ve ilgili mevzuat gereği korunmakta olup kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz!