istanbul iç mimarlık

İstanbul İç Mimarlık

İstanbul İç Mimarlık firmalarının içerisinde en kaliteli malzemeleri kullanarak ve ekip olarak profesyonelce çalışan Tepeli Mimarlık Firmamız sizler için hizmet vermektedir. Tepeli Mimarlık olarak sizlere bir mimari mekânın içinde işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözüm yolları üretiyor, bu süreçte konfor, kalite, süre ve maliyet esaslarını da göz önünde bulunduruyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı kendimize prensip edindik. Bunların yanı sıra sürekli değişen ve yenilenen tasarım trendlerini takip etmekte ve bu trendler ile uyumlu çalışmalar yapmaktayız. Çok yönlü bir şekilde düşünerek mekânın bulunduğu konumdaki hava şartlarını, fiziksel özelliklerini, maddi imkânlarını bilimsel verilere dayandırarak toplayıp bir plana çeviriyor sonra da uygulama aşamasına geçiyoruz.

istanbul iç mimarlık

İç Mimarın Faydaları

     Mimari bir mekân tasarlamak hiç de kolay bir iş değildir. Sanatsal, yapısal veya işlevsel birçok etken eldeki imkânlara uygunluk göstermeyebilir. Bu etkenleri eldeki imkânlara uydurmak yetenek, bilgi ve beceri gerektirmektedir. Bu nedenle birçok alanda olduğu gibi iç mimarlık alanında da insanlar uzman kişilere başvurma gereği duyarlar. İnsanlar bu işi kendileri yapmaya çalıştıklarında yapılan her yanlış mimari dokunuş maddi olarak ciddi kayıplara yol açmaktadır. Bu nedenle hayatın gereği olan her alanda olduğu gibi iç mimarlık alanında da uzman bir kişiden yardım almanız işinizi kolaylaştıracaktır. Tepeli İç Mimarlık Firması olarak sizlerin işini kolaylaştırmak için buradayız.

İç Mimar Ne Yapar?

     Bir iç mimar mekânı müşterinin istekleri ve beklentileri doğrultusunda ekonomik olanakları da göz önünde bulundurarak sanatsal ve estetik bir şekilde tasarlar ve düzenler. İç mimar olan kişi de bulunması gereken özellikler şu şekildedir;

  • Yeteneğe sahip olmalı
  • Yaratıcı olmalı
  • Bir işi planlayıp, uygulayıp, raporlamayı bilmeli
  • Görsel sanatlara ilgi duymalı
  • Yeteneği ile insanları etkileyebilmeli
  • Eleştiriye ve yeniliğe açık olmalı
  • Sürekli tasarım trendleri takip etmeli, eskide kalmamalı

Siz de mekânınızda yenilikler yapmak ya da tamamen değiştirip yeni bir tasarım oluşturmak istiyorsanız İstanbul’un en iyi firması olan Tepeli İç Mimarlık ile iletişime geçebilirsiniz.

 

PROJE TALEBİNİZ İÇİN ;

 

iletişim

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !

Sitemizde Yer Alan Çalışmaların “TAMAMI” Tepeli Mimarlık imzası taşımaktadır !

Web sitemizde, sosyal ağlarda “Tepeli Mimarlık” imzası ile paylaşılan, yayınlanan metin, görsel ve tasarımlar 5846 sayılı yasa ve ilgili mevzuat gereği korunmakta olup kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz!