iç mimarlık

İç Mimarlık

 İç mimarlık renkler, desenler, odaların birbirleri ile ilişkileri, kullanılacak olan aksesuarlar, kumaşlar, mobilyalar gibi faktörleri uyum içerisinde ve estetik bir şekilde tasarlayan meslek dalıdır. Kısacası mekanların daha yaşanabilir hale gelmesi ve bir mimari proje dahilinde daha estetik ve kullanışlı olmasını amaçlayan bir meslektir. Son zamanların en çok tercih edilen meslekleri arasında yer almaktadır. Bir mekân dekorasyonunda çoğu zaman uzman birinden yardım alınmaktadır. Böyle durumlarda iç mimarlık firmaları ekipçe bir çalışma yaparak insanların isteklerini karşılamaktadır. Hem tasarlama hem de uygulama birimi olarak siz de ihtiyacınız olduğunda Tepeli Mimarlık Firmasını tercih edebilirsiniz.

iç mimarlık

Neden Bir İç Mimar İle Çalışılmalı?

     Mekânınızı yenilemeye karar verdiyseniz ya da yeni bir mekân aldıysanız ve dekorasyonunu yenilemek istiyorsanız bunun iki yolu vardır. Ya dekorasyonu kendiniz yapacaksınız ya da bir uzmandan yardım alacaksınız. Ama biz en kolay yolunun bir uzmanla çalışmak olacağını düşünüyoruz. Ve bu yüzden Tepeli Mimarlık Firması olarak sizlere hizmet vermek istiyoruz. Firmamızdan yararlandığınız da profesyonelce bir dekorasyon ile karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz. Eğer mekânınızın dekorasyonunu siz yaparsanız daha uzun zamanda tamamlanacaktır. Ama biz sizler için ekibimizle profesyonelce çalışarak çok kısa bir sürede mekânınızı dekore edebiliriz. Sizler için en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Tepeli İç Mimarlık Firması olarak beklentilerinizi tam olarak karşılayabileceğimize emin olabilirsiniz.

Iç Mimarlık Görevleri

     Önce bir iç mimar kendisine gelen müşterinin isteklerini ve beklentilerini öğrenmek ile yükümlüdür. Çünkü bir sonraki aşamada bu istek ve beklentiler doğrultusunda hareket etmesi gerekmektedir. Müşterinin istekleri öğrenildikten sonra mekân içerisinde yapılması gereken değişiklikler belirlenerek mekân içerisine koyulacak eşyalar elde edilir. Daha sonra iç mimar yapılacak olan tasarımların krokisini çizer ve sonra da tasarıma uygun olan malzemeleri belirler. Mekân için yapılacak olan hazırlık ve malzemelerin teminatı da bitikten sonra iç mimar çizmiş olduğu krokiye uygun bir şekilde eşyaları yerleştirir. Tüm bunlar da sona erdikten sonra iç mimar tarafından bir rapor hazırlanarak işin teslimi sağlanır. Bu görevlerin hepsi Tepeli İç Mimarlık adlı firmamızda profesyonelce yapılmakta ve sizlere en kaliteli hizmet verilmeye çalışılmaktadır.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !

Sitemizde Yer Alan Çalışmaların “TAMAMI” Tepeli Mimarlık imzası taşımaktadır !

Web sitemizde, sosyal ağlarda “Tepeli Mimarlık” imzası ile paylaşılan, yayınlanan metin, görsel ve tasarımlar 5846 sayılı yasa ve ilgili mevzuat gereği korunmakta olup kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz!