mutfak-dekorasyon

MUTFAK DEKORASYONU FİKİRLERİ

Mutfak dekorasyonları konusunda dikkat etmemiz gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Bunların ilk başında kullanım kolaylığı gelmektedir. Mutfak özellikle hanımların çok vakit geçirdiği bir yer olduğu için dizayn ve tasarım açısından kullanımı kolay ve pratik olması önemlidir. Mutfak dekorasyonu konusunda küçük detaylara dikkat etmeniz durumunda daha güzel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Mobilyaların birbiriyle uyumu, detaylar gibi birçok etken bunların içinde yer almaktadır. Ferah ve iç açıcı bir mutfak hepimizin hayalidir. Genelde mutfaklarımız karışık bir görüntüye sahiptir. İlk yapmamız gereken işe yaramayan objelerin ortadan kaldırılması olacaktır. Dekorasyon yapılacak bölgeler belirlendikten sonra karışık bir görüntü oluşmayacak şekilde bölgeler dekore edilebilir.

mutfak-dekorasyon

Mutfak Dekorasyonu

Tepeli Mimarlık olarak bizler, hem hanımların rahat etmesi hem de şık bir mutfak görüntüsüne kavuşmanız için kendi orijinal tasarımlarımız ile sizlere bu hizmeti sunuyoruz. Her açıdan işleyişinizi kolaylaştıran, mutfağınıza uygun dekorasyonlar ile mutfağınızı baştan aşağıya yeniliyoruz. İsteklerinize uygun tasarımları veya daha önce yapmış olduğumuz çalışmaları sizlerin de mutfaklarınıza dekore edebiliriz. Mutfaklarınıza şık oturma alanları, kullanışlı çekmece ve dolaplar gibi birçok seçenek ile kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Evin en çok kullanılan alanlarından biri olan mutfaklar artık sadece yemek için değil geniş alanları sayesinde genel kullanım içinde kullanılmaktadır. Büyük bir mutfakta keyif alanınızı genişletebilirsiniz. Küçük bir mutfakta ise pratik araç ve gereçler sizin yardımcınız olacaktır. Modern bir mutfak dekorasyonu için daha sade tasarımlar seçmeniz gerekebilir. Klasik bir mutfak dekorasyonu için ise sıcak bir mutfak ortamı oluşturabilirsiniz.

mutfak-dekorasyon

Kendi mutfağınızı tasarlamak sizin elinizde. Sıradanlaşmış ve kullanışsız mutfaklar yerine daha modern ve tasarım özgünü mutfak dekorasyonları ile evinizi renklendirebilirsiniz. Çalışmalarımız için galerimize ve projelerimize göz atabilirsiniz.

 

PROJE TALEPLERİNİZ İÇİN ;

 

iletişim

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !

Sitemizde Yer Alan Çalışmaların “TAMAMI” Tepeli Mimarlık imzası taşımaktadır !

Web sitemizde, sosyal ağlarda “Tepeli Mimarlık” imzası ile paylaşılan, yayınlanan metin, görsel ve tasarımlar 5846 sayılı yasa ve ilgili mevzuat gereği korunmakta olup kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz!